+38 (097) 882-88-60 alexdrone22@gmail.com

Десикації дронами у Вінниці

Десикація у сільському господарстві проводиться щорічно під час збирання врожаю. Дана методика набула повсюдного поширення в 70-х роках, зараз вона є невід’ємним агроприйманням під час вирощування олійних, колосових зернових культур. Агрономи продовжують сперечатися про користь десикації – шкодить вона рослинам або сприяє реальному зростанню врожайності. Але здебільшого процедура проводиться, є безліч досліджень, що доводять її ефективність.
Десикація за допомогою БПЛА (агродронів): суть послуги.
В останні роки безпілотниками у сільському господарстві не здивувати. Але багато аграрії всі ще не усвідомлюють 100% переваг технології та сумніваються у виборі. Агродрони для внесення пестицидів, мікродобрив та інших препаратів – це не цікава високотехнологічна іграшка, а дієвий інструмент для реалізації поточних завдань галузі.
БПЛА є унікальним інженерно-технічним рішенням, що оснащується потужним програмним, апаратним комплексом. Пристрій виконує широкий список операцій робить це оперативно, на високому рівні, за доступною ціною. За основними робочим параметрам порівнювати агродрон і причіпну чи самохідну техніку просто немає сенсу. БПЛА – це найсучасніший та найефективніший варіант.
Агродрони для ЗЗР і десикації мають ряд тих параметрів, що настроюються. Можна, можливо вибудовувати місії, корисні завдання з урахуванням:
темпи переміщення;
ширини робочого хвата;
оптимальної висоти підйому;
норм виливання із розрахунку на один гектар;
щільності розпилюваного туману;
маршруту;
кута атаки факельного розпилення.
Для правильного настроювання потрібно чітко усвідомлювати, як той чи інший параметр впливає на технологічні операції. Наші спеціалісти – досвідчені майстри своєї справи. Вони виконують налаштування БПЛА індивідуально з урахуванням усіх параметрів замовника. Обов’язково враховується тип культури та інші маркери.
Простий приклад – догляд за посадками соняшнику. Щоб внесення було ефективним та правильним, потрібно брати до уваги параметри вітру, висоту культуру, активність сонячних променів, вологість повітря та інші параметри. Обов’язково враховуємо тип продуктів, що вносяться. Ви можете замовляти у нас як проведення десикації дронами у Вінниці з дотриманням всіх стандартів, норм, і будь-які інші способи обробки.
Фахівці компанії під час проведення десикації агродронами завжди враховують, чи будуть змішуватися препаратні форми у бакових сумішах чи ні. Можливе додавання регуляторів, стимуляторів, ПАР та інших речовин – це потрібно враховувати. Наступний важливий параметр – кількісно-якісні показники дисперсійного розпилу мкм. Вони залежатимуть від гектарної норми з виливу та групи препарату.
З урахуванням названих параметрів формуються польотні завдання БПЛА. Індивідуальний розрахунок у кожному випадку дозволяє складати оптимальну програму дій, не упускати на увазі жоден фактор. А це, своєю чергою, гарантує максимальні результати десикації та інших процедур, що проводяться у сільському господарстві із застосуванням дронів.