+38 (097) 882-88-60 alexdrone22@gmail.com

Обприскування полів дронами ціна

А Ви знаєте чому дрони корисні у сільському господарстві?

Можливість працювати у будь-який час доби.

Дрони працюють як вдень за сприятливої ​​температури повітря і швидкості вітру, так і вночі, коли спека спадає, температура стає комфортною і рослина починає “дихати”. Саме в цей момент забезпечується ефективніше проникнення робочого розчину через кутикулу рослинного покриву.

Безперервністю та висока швидкість обробки.

Політ триває близько десяти хвилин. Під час польоту інші батареї заряджаються від генератора, забезпечуючи безперервність роботи. Робочий розчин замішується в окремій ємності і подається через пістолет у бак дрона. Заправка триває близько 1 хвилини.

Збереження врожаю.

Робота дронами здійснюється вчасно. Наприклад, після злив дощів не потрібно чекати, коли просохне поле або під’їзд до поля, щоб техніка не застрягла і виконати обробку культури. Обробка дронами не потребує важкої техніки. А також при обробці полів дронами можна зберегти від 3 до 6% культури, не витоптуючи її самохідним обприскувачем.

Точність внесення препаратів.

Розумне програмне забезпечення дозволяє обробляти поля без похибок.

Без витрат на великий штат співробітників та важку техніку

Не забуваємо про витоптування – це прямі втрати, (сів, підживлення, врешті-решт те, що притоптали не прибереш).

Ширина колеса обприскувача від 23 см, математика проста, всі знають свої поля та ширину захоплення штанги.

Для роботи дронами за робочу зміну (близько 10 годин) потрібно 1,5-2 м3 води. Потрібен 1 працівник для приготування робочого розчину. Додатковий персонал не потрібний.

Ключове: дрони не поступаючись у продуктивності, коштують в 10 разів дешевше самохідних обприскувачів як при покупці, так і в ході експлуатації.

Наше підприємство надає послуги з обприскування полів дронами. Ціна, яку пропонує наша компанія цілком прийнятна. Наші фахівці мають пілотські та технічні свідоцтва.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

  • свій науково-технічний центр, що займається розробкою та впровадженням унікальних безпілотних авіаційних технічних засобів та технологій;
  • розвинена виробнича база, що забезпечує відповідний рівень підготовки та технічного обслуговування безпілотних літальних апаратів;
  • високий рівень підготовки льотного та технічного складу, наявність у штаті фахівців найвищої кваліфікації;
  • великий досвід виконання різних авіаційних робіт у різних країнах світу та кліматичних зонах;
  • багатотипний парк повітряних суден;
  • внесення засобів захисту рослин дронами провідних виробників.

Якщо хочете отримати якісні послуги – ми завжди готові до співпраці. Вартість – основна наша перевага. Якщо скористаєтеся послугами саме нашої компанії зможете суттєво зекономити, а також співпрацювати зі спеціалістами вищого класу.

Якщо маєте додаткові запитання та хочете отримати консультацію, зверніться до наших менеджерів. Контакти знайдете на сайті.