+38 (097) 882-88-60 alexdrone22@gmail.com

Послуги дронами обприскувачами в Україні

Основним напрямом діяльності нашої компанії є підвищення ефективності сільгоспвиробника за рахунок впровадження інноваційних технологій на території України.

Ми здійснюємо ультрамале обприскування за допомогою найсучасніших безпілотних літальних апаратів та команди професіоналів своєї справи.

Використання інноваційного обладнання при проведенні робіт дозволяє значно підвищити ефективність обробки та суттєво збільшити врожайність.

Повний комплекс заходів по захисту рослин методом обприскування:

  • заходи щодо десикації рослин, а також пестецицидна, гербіцидна та інсектицидна обробка;
  • внесення трихограми;
  • боротьба з польовими гризунами;
  • внесення мікродобрив.

Для кого ми надаємо послуги.

Рілля. Обробка ріллі є основним і стратегічним напрямком діяльності компанії. Вам доступний широкий спектр процедур з обробки засобами захисту рослин та десикації, а також внесення трихограми.

Рисові чеки. Послуги компанії є незамінними для захисту рослин на рисових чеках, оскільки колісна техніка та люди просто не мають можливості пересуватися усередині периметра чека.

Виноградні тераси. Наша техніка дозволяє нам якісно обробляти виноградні тераси незалежно від перепадів висоти та кута схилу. А програмне забезпечення дозволить дотримуватися точного дозування внесення препарату в залежності від сорту та вимог агронома.

Сади. Ми безпечно для дерев зробимо обробку саду, зводячи нанівець механічні пошкодження дерев, які вони отримують під час традиційної обробки колісною технікою.

Ягідні плантації. Для такої специфічної галузі як вирощування ягідних культур наші послуги будуть відмінним рішення, адже колісна техніка травмує або змінює врожай, а якість нанесення та акуратність людської сили залишає бажати кращого. Ми обробимо вашу плантацію не пошкодивши і єдиного листочка.

Чому вам потрібні послуги дронами обприскувачами в Україні від нашої компанії?

  1. До 6% збільшення врожайності.

Згідно з науковими дослідженнями, під колесами колісної техніки гине від 3-6% усієї посівної площі поля. Наші послуги допоможуть вам уникнути цього та отримувати додатковий прибуток

  1. Дотримуємося термінів.

Якщо ви часто стикаєтеся з ситуацією, коли ваш співробітник вийшов на зміну не в тверезому стані або взагалі не вийшов, то разом з нашою компанією можете назавжди забути про цю проблему. Тепер ваші ділянки будуть оброблені строго в потрібний час.

  1. Висока якість нанесення.

Спеціально розроблені форсунки забезпечують малий розмір 50-120 мкн і правильну форму краплі, а механізм нанесення формує високу щільність покриття рослини препаратом, що збільшує ефективність обробки в 2 рази.

  1. Робота на рельєфі будь-якої складності.

Чи потрібно внести засоби захисту рослин, а поле залило дощем і жоден трактор не може заїхати? Мобільна бригада виїде на місце та проведе якісну обробку в найкоротші терміни. Досвідчена команда пілотів здійснює якісну обробку поля відповідно до польотного завдання.