+38 (097) 882-88-60 alexdrone22@gmail.com

Внесення дронами добрив ціна

БПЛА у сільському господарстві — це не лише картографування, збирання інформації про використання посівних площ та моніторинг розвитку агрокультур. Сьогодні дронами ще обприскують рослини та вносять добрива.

Плюси використання БПЛА для внесення добрив — точність внесення речовини, оперативність, економія людських ресурсів.

Крапля при такому способі внесення дрібніша, ніж при наземному. Висока точність польоту забезпечується рахунок GPS-навігації. Не знищуються посіви, як із внесенням добрив наземної технікою. А точність внесення значно перевищує авіаційне розпилення.

Дрони заощадять людські ресурси.

Витрати на експлуатацію дронів не завжди нижчі за роботу найманих робітників. Так у країнах зі слабкою економікою та низькою оплатою праці — економія не така велика і нівелюється оплатою кваліфікованої праці працівників, які обслуговують БПЛА. Це стримуючий чинник запровадження безпілотників у сільське господарство країн Африки.

Крім того, використання дронів ускладнюється проблемами з інтернетом та електрикою у сільській місцевості. Технологія в першу чергу підходять дрібними та середніми господарствами, які не можуть собі її дозволити. Подальше здешевлення технологій сприятиме збільшенню кількості безпілотників, що використовуються.

У країнах із усталеною економікою, як Китай та Японія, результат виїзду молодих людей у ​​місто створює дефіцит робочої сили.

Випробування дронів.

Оплата праці робітників у цих країнах висока та використання БПЛА економічно виправдане. Масова міграція у міста та зниження зростання населення призвели до зниження сільськогосподарського виробництва.

Стартапи з виробництва дронів підтримуються урядом. Компанії виробники надають послугу кредитування із розстроченням оплати до 10 місяців.

БПЛА єдина альтернатива ручного обприскування у країнах зі складним рельєфом.

Використання безпілотників активно застосовується у сільському господарстві країн зі складним рельєфом та сухим вітряним кліматом.

Якщо вас цікавить внесення дронами добрив ціна, то варто знати, що у країнах з вітряним кліматом відрізняється високою витратою речовини, що вноситься. І це небезпечно для прилеглих до сільгоспугідь територій. Авіаційне розпилення неефективне, через високі втрати через випаровування і знос речовини, що вноситься за периметр поля. Коефіцієнт корисного покриття за такого внесення може знижуватися на 75%.

Дрони нашої компанії покривають 100% площі поля та дозволяють уникати втрат. БПЛА підвищать екологічну безпеку сільського господарства через зменшення обсягу добрив.

Розглядають перспективу впровадження безпілотних технологій влада нашої країни.

Автоматизація – наступний крок еволюції безпілотних апаратів.

Зважаючи на доступність і швидку окупність дронів, основний стримуючий фактор — мала кількість професійних операторів. Але ситуацію може виправити підвищення рівня автоматизації.