+38 (097) 882-88-60 alexdrone22@gmail.com

Внесення дронами ЗЗР в Україні

Якщо вас цікавить внесення дронами ЗЗР в Україні – наша компанія саме те, що вам потрібно. Чому саме ми?

Професійно проводимо внесення засобів захисту рослин за допомогою дронів, з усіма перевагами:

 1. Терміново! У ніч дня звернення можемо розпочати роботу – швидкість отримання бажаного ефекту.

Але з огляду на попередній досвід, рекомендуємо зв’язатися з нами для включення до графіку та укладання договору на сезон 2022 року.

Продуктивність до 16 Га/година. І до 300 га за зміну (при роботі ланкою з двох дронів).

 1. Точково. При необхідності буде оброблена лише обрана зона, яка потребує внесення (постраждала частина поля, смуга периметра поля заданої ширини) – зниження витрати препарату, економія на оплаті робіт.
 2. Обробка рослини з усіх боків завдяки вихровому руху повітря під дроном – зменшення концентрації розчину для досягнення бажаного результату.
 3. Робота за технологією УМО (ультра малооб’ємне обприскування) – економія води та витрат на роботу важкої техніки з її підвезення.
 4. 100% покриття зони обробки, створення польотного завдання устаткування автоматизовано. Точно обробляються межі полів, примикання до опор ЛЕП, ярів, доріг та ін.

Дрон працює на заданій висоті, слідуючи рельєфу, суворо контролює норму внесення у перерахунку на Га. Точно обробляються межі полів, примикання до опор ЛЕП, ярів, доріг та ін.

 1. Цілодобова робота. Вночі більш сприятлива температура для обприскування, відсутність розчину сонця, що висушує, мінімальна шкода бджолам.
 2. Відсутність механічного пошкодження ґрунту. Збирання до 10% врожаю додатково.
 3. Прозора вартість послуги “під ключ”, без форс-мажорів у полі, термінових ремонтів та простою техніки. В наявності парк техніка для безперервної роботи Детальніше
 4. Сільськогосподарських дрон ідеально підходить для обробки високорослих культур (соняшник, кукурудза), так як для їх обробки наземними засобами потрібні дорогі самохідні машини з великим кліренсом, які також при проході ушкоджують культуру, що обробляється. А також для обробки садів, дерев та чагарників.
 5. Робота на ділянках зі складним рельєфом, де виключено роботу наземної техніки.
 6. Весь перелік робіт із захисту рослин: гербіциди, інсектициди, десикація, бакові суміші.
 7. Виїжджаємо до сусідніх областей. Можлива робота в будь-яких регіонах.

Дрони-обприскувачі працюють у темний час доби, що забезпечує кращу якість обробки (розчин не випаровується від спеки, а шкідники найчастіше виповзають лише вночі). Вони безпечніші – значно знижується ризик випадкового контакту людини з пестицидами. Крім того, це менш витратно і для виконання робіт з дроном потрібна лише одна людина за пультом управління. На дроні значно менша витрата води – від 5 до 10 л/га проти 200-300 л/га для самохідного обприскувача і 50-100 л/га для малої авіації. Така економія досягається за рахунок дрібнодисперсної краплі, великої швидкості польоту дрону і примусового осадження робочого розчину за рахунок повітряних потоків від пропелерів.