+38 (097) 882-88-60 alexdrone22@gmail.com

Внесення мікродобрив в Україні дронами

БПЛА у сільському господарстві — це не лише картографування, збирання інформації про використання посівних площ та моніторинг розвитку агрокультур. Сьогодні дронами виконується внесення мікродобрив в Україні

Плюси використання БПЛА для внесення добрив — точність внесення речовини, оперативність, економія людських ресурсів.

Крапля при такому способі внесення дрібніша, ніж при наземному. Висока точність польоту забезпечується за рахунок GPS-навігації. Не знищуються посіви, як із обприскуванні наземної технікою. А точність внесення значно перевищує авіаційне розпилення.

Надаємо широкий спектр послуг обприскування та внесення добрив.

Переваги агродронів у сільському господарстві:

  • технологія ультра малооб’ємного обприскування значно економить витрату води та препаратів, що вносяться, забезпечує рівномірну обробку рослин, норма виливу суворо контролюється автоматикою;
  • робота дрону не залежить від наявності та стану технологічних доріг, дрон обходить перешкоди (опори/розтяжки ЛЕП, трубопроводи тощо), не скорочує корисну площу поля та не ушкоджує врожай, легко справляється зі складним рельєфом;
  • дрон виконує польотне завдання автоматично з точністю до 10 см. не допускаючи перепусток та/або повторної обробки посівів, може обробити тільки певну ділянку поля, працює вдень та вночі;
  • льотна бригада повністю автономна, від Замовника необхідно забезпечити лише підвезення води (близько 1т. на 100 Га.) та надати препарат.

Докладніша інформація розміщена на нашому сайті.

Працюємо по всій території України, охоче розглянемо виїзд до інших регіонів. Пишіть/дзвоніть у будь-який зручний час!

Використання безпілотників активно застосовується у сільському господарстві країн зі складним рельєфом та сухим вітряним кліматом.

Внесення пестицидів і рідких добрив у країнах з вітряним кліматом відрізняється високою витратою речовини, що вноситься. І це небезпечно для прилеглих до сільгоспугідь територій. Авіаційне розпилення неефективне, через високі втрати через випаровування і знос речовини, що вноситься за периметр поля. Коефіцієнт корисного покриття за такого внесення може знижуватися на 75%.

Сучасні компанії розробляють моделі дронів під місцеві особливості клімату. На сонці при сухому кліматі та вітряній погоді випаровування можуть бути небезпечними, тому компанія рекомендує здійснювати роботи на світанку. Дрони покривають 100% площі поля та дозволяють уникати втрат. БПЛА підвищать екологічну безпеку сільського господарства через зменшення обсягу пестицидів.

Якщо хочете замовити наші послуги – звертайтеся. Контакти для зв’язку знайдете на нашому сайті у відповідному розділі. Зателефонувавши можете не лише замовити виклик спеціаліста, але й отримати детальну інформацію.

За допомогою дронів можливе лише внесення мікродобрив, оскільки їх консистенція попереджає пошкодження апарату, трубки не заб’ються і тому подібне. Перед використанням звичайного добрива варто проконсультуватися зі спеціалістами.