+38 (097) 882-88-60 alexdrone22@gmail.com

Внесення ззр дронами ціна

Сільськогосподарські квадрокоптери відрізняються підвищеною міцністю та потужністю, можуть тривалий час літати на одному заряді батареї та сумісні зі спеціалізованим обладнанням. Наприклад, на ці квадрокоптери можна встановити розбризкувачі добрив і підключити бак з рідиною, що дозволяє відмовитися від використання сільськогосподарської техніки при обробці невеликих площ.

Квадрокоптери для сільського господарства мають потужні електродвигуни та здатні піднімати до 10 кг корисної ваги. Використовуються для дистанційного обстеження полів, внесення добрив та пестицидів, обприскування рослин від шкідників.

На відміну від промислових квадрокоптерів, у сільськогосподарських встановлено програмне забезпечення, яке автоматично розраховує швидкість та дальність польоту, інтенсивність розпилення добрив та багато інших параметрів. Завдяки використанню квадрокоптерів у сільському господарстві, суттєво скорочується час на виконання рутинних операцій та зменшується витрата дорогих добрив.

При виборі відповідного квадрокоптера рекомендується звернути увагу на такі фактори:

  • вантажопідйомність та місткість ємності для активних речовин. Стандартний безпілотний сільськогосподарський літальний апарат може взяти на борт до 10 літрів рідини вагою до 10 кг. Це дозволяє скоротити польоти для дозаправки і швидше виконати необхідні операції;
  • захищеність. Для використання в полі необхідні квадрокоптери, які надійно захищені від попадання пилу та вологи всередину корпусу, оскільки це може вивести з ладу внутрішню електроніку;
  • ємність та технології батарей живлення. Сільськогосподарські квадрокоптери призначені для тривалих польотів протягом дня. Тому необхідно вибирати пристрої, що мають максимально велику ємність та велику кількість циклів зарядки. Це дозволить скоротити експлуатаційні витрати у майбутньому. Також, за наявності додаткових акумуляторів для квадрокоптерів, ви можете значно збільшити час автономної роботи;
  • можливість роботи за низької температури. Щоб власники агропідприємств мали можливість обробки полів у весняно-осінній період, необхідно купувати літальні апарати, здатні працювати при низьких температурах повітря – від 0°С і вище.

Придбати сільськогосподарські квадрокоптери, а також отримати консультацію фахівців ви можете у нашому магазині, по телефону або безпосередньо на сайті за допомогою форми зворотного зв’язку чи онлайн-консультанта.

Якщо вам цікавить послуга з екстреного внесення ззр дронами, ціна, яку пропонує наша компанія вас приємно порадує. Якщо скористаєтеся нашими послугами, одразу помітите економію, адже не потрібно буде великий штат найманих працівників, а також суттєво виросте корисна площа поля.

Щоб замовити послуги зверніться до наших менеджерів. Контакти для зв’язку знайдете на нашому сайті у відповідному розділі.