+38 (097) 882-88-60 alexdrone22@gmail.com

Внесення ЗЗР дронами ціна

Які тільки експерименти та дослідження не проводять аграрії, щоб отримати добрий урожай, підвищити свою продуктивність та прибуток. Цьому сприяє стрімкий розвиток нових технологій, сучасна сільгосптехніка, цікаві рішення та підходи до роботи.

БПЛА – один із таких інструментів, який став незамінним помічником кожного сучасного фермера. Безпілотники використовують для виконання різних операцій на агропідприємстві: дистанційний моніторинг полів, підрахунок сходів, створення ортофотоплану та карти вегетації, обмір та контроль земельних ділянок та багато іншого.

В Україні та за її межами велику популярність набирає технологія внесення засобів захисту рослин дронами.

Оскільки технологія повітряного обприскування рослин досить нова, перед покупкою власного дрона, ми рекомендуємо аграріям спочатку її протестувати на своїх полях, залучаючи сторонніх фахівців. Також ми вважаємо, що придбання дрона-обприскувача є доцільним, коли у постійній обробці знаходиться не менше 30 га землі.

Переваги внесення ЗЗР дронами, ціна на послугу цілком прийнятна:

  • відсутність технологічної колії;
  • висока швидкість роботи;
  • суттєве зменшення витрат на воду та хімію;
  • відсутність ущільнення ґрунту;
  • економія палива.

Виходячи зі свого досвіду роботи з підприємствами різних розмірів, ми виділили ТОП помилок, яких Вам варто уникати, якщо ви вирішили автоматизувати свій бізнес або вже стали на цей шлях.

Першою та найпоширенішою помилкою є надмірний консерватизм і неготовність до нових змін.

В епоху цифрових технологій не варто обмежуватись на традиційних способах ведення своєї справи. Ви повинні бути готові до тестування великої кількості нових підходів, методів та технологій, які допоможуть вивести ваш агробізнес на новий рівень. Спробуйте, спробуйте і ще раз спробуйте!

Друга помилка – відсутність чіткої стратегії цифровізації бізнесу.

Наявність стратегії – половина успіху. Маючи перед собою чітко структурований план автоматизації свого бізнесу, Ви знатимете в якому напрямку рухатись і на чому сфокусуватися насамперед.

Третя помилка – економія на обладнанні, послугах експертів, програмне забезпечення тощо.

Ми не рекомендуємо заощаджувати на послугах досвідченого інтегратора програмного забезпечення, обладнання та інших важливих речах. Краще трохи переплатити, але у довгій перспективі це окупиться у рази.

Четверта помилка – бажання зробити все й одразу.

Цифровізація бізнесу є довгим шляхом, і ми рекомендуємо своїм клієнтам впроваджувати системи поетапно. Таким чином комплекс працюватиме ефективно, а Ваш перехід буде вигідним та комфортним.

П’ята помилка – відсутність програми підвищення кваліфікації працівників.

Багато власників бізнесу не розуміють, що їхні співробітники – один із ключових елементів, тому ми рекомендуємо під час автоматизації бізнес-процесів максимально залучати всіх співробітників до цього процесу, проводити для них тренінги, відправляти на навчальні програми тощо.

Для отримання консультації щодо стратегії цифровізації агробізнесу – залишайте заявку.