Агродрони (БПЛА) — це справді унікальний інженерно-технічний винахід для вирішення більшості агро-завдань. Особливо там, де не можна здійснити внесення наземною технікою (через маленькі посівні площі, велику кількість перешкод — дерева, чагарники, електроопори, стовпи, розділові огорожі тощо; і найвагоміший фактор —велика кількість вологи після дощів). До того ж вони допомагають вирішувати певні екологічні питання. Ділимося практичним досвідом застосування агродронів.
Під час внесення ЗЗР слід обов’язково враховувати чимало параметрів у налаштуванні обладнання, а також те, які види препаратів вносимо — контактні, трансламінарні, системні (які в свою чергу діляться на групи — гербіциди, фунгіциди, інсектициди, десиканти, мікроелементи). А також їхні хіміко-фізичні властивості, а саме діючу речовину, препаративні форми (СП, Г, ВР, ВК, КЕ, ВРГ, ВДГ, КС, СК) та рН готових розчинів відповідних препаративних форм.
На практиці при внесенні ЗЗР агродронами ми використовували продукти DEFENDA, які зарекомендували себе як ефективні й високоякісні. Ці препарати мають добру розчинність, що не менш важливо в разі внесення ультрамалими об’ємами (УМО), стабільно і рівномірно покривають оброблювану ділянку та якісно формують дисперсійну хмару. Головне — правильно налаштувати БПЛА, при цьому чітко розуміючи, як впливає кожен параметр на технологічний процес.